cz en de

VÝHODNÉ BALÍČKY
UBYTOVÁNÍ A WELLNESS

Ubytování a relaxace bez starostí

 

Výhodný balíček ubytování a a vstupu do wellness potěší každého, kdo chce mít během svého pobytu jasno. Z apartmánu do bazénu či sauny nebo vířivky tak můžete vyrazit jen v přezůvkách, plavkách a županu.

Výhodné balíčky ubytování a vstupu do bazénu potěší nejen páry, ale i rodiny, které chtějí vyplnit čas strávený společně s dětmi smyslupným způsobem. Balíček obsahuje ubytování a neomezený vstup do bazénu či zapůjčení kol. V případě zájmu o zvýhodněný balíček uvádějte při on-line rezervaci do Poznámky "bazén" či "kola" a cena Vám bude automaticky upravena dle specifikace balíčku. Nabídka zvýhodněných balíčků nyní platí pouze pro apartmány Windy 33 a Apartmán 1.11.

Relaxujte v bazénu či na kole

Balíček "2/2"

Pobyt pro dvě osoby na dvě noci s neomezeným vstupem do bazénu pro dvě osoby, období září až listopad.

  • Cena 6.500,- Kč Balíček lze čerpat ve dnech pondělí až čtvrtek, dle výběru klienta. Cena nezahrnuje poplatek za úklid 1000,- Kč a rekreační poplatky obci 40 Kč/osoba/noc!
  • Cena 6.900,- Kč Pobyt o víkendu ( pátek až neděle). Cena nezahrnuje poplatek za úklid 1000,- Kč a rekreační poplatky obci 40 Kč/osoba/noc!

 

Balíček "Rodina"

Pobyt pro rodinu (max 5 osob) na dvě noci s neomezeným vstupem do bazénu, období září až listopad.

  • Cena 8.500,- Kč Balíček lze čerpat ve dnech pondělí až čtvrtek, dle výběru klienta. Cena nezahrnuje poplatek za úklid 1000,- Kč a rekreační poplatky obci 40 Kč/osoba/noc!
  • Cena 8.900,- Kč Pobyt o víkendu ( pátek až neděle). Cena nezahrnuje poplatek za úklid 1000,- Kč a rekreační poplatky obci 40 Kč/osoba/noc!

 

Balíček "Kolo"

Pobyt pro dvě osoby na dvě noci,  zapůjčení kol na jeden den zdarma, 30% sleva na služby wellness, období září až říjen.

  • Cena 7.500,- Kč Balíček lze čerpat ve dnech pondělí až čtvrtek, dle výběru klienta. Cena nezahrnuje poplatek za úklid 1000,- Kč a rekreační poplatky obci 40 Kč/osoba/noc!
  • Cena 7.900,- Kč Pobyt o víkendu ( pátek až neděle). Cena nezahrnuje poplatek za úklid 1000,- Kč a rekreační poplatky obci 40 Kč/osoba/noc!