cz en de

Lakeside
aparments lipno

Přímo na břehu lipenské přehrady, místa vyhledávaného nejen milovníky vodních sportů.
Unterkunft reservieren

Nový rozměr pohodlí...

Spojíme-li krásu přírody, inovativní přístup, úctu a ohleduplnost k prostředí, získáme nový rozměr bydlení s luxusem moderních technologií na prahu jedinečné přírody.

Užijte si luxusní ubytování na břehu jezera vzdáleného jen 2 hodiny cesty od nejbližšího Alpského lyžařského střediska Hinterstoder a 40 minut od běžkařského areálu Schöneben. Dotkněte se divoké přírody, užijte si největší přehradu v České republice, rozmazlujte své tělo i smysly ve wellnessu a podnikejte výlety za kulturou, gastronomií, sportem i historií a legendami. Poznejte šumavskou přírodu z pohodlí apartmánu, který splňuje nejpřísnější nároky na moderní bydlení, ať už chcete do své dovolené investovat jen pár dní či celé měsíce.

Wohnungen zu vermieten

Relaxujte ve wellness

Součástí společných prostor objektu je kromě reprezentativní vstupní lobby s recepcí také prvotřídně vybavené wellness s nerezovým bazénem s prvotřídním protiproudem BADU Jet, který se využívá při tréninku vrcholových sportovců, vířivkou a finskou saunou s výstupem na soukromou terasu. Na dům navíc navazuje zahrada a několik dalších krytých teras s posezením, majitelé či hosté domu mohou využít privátní pláž se zázemím pro jachting, kiteboarding a další vodní sporty. V objektu lze uspořádat konference či různé pracovní a soukromé akce – pro tyto účely slouží multifunkční sál a zasedací místnosti.

Wellness anzeigen

Ráj nejen pro jachtaře

Lakeside Apartments jsou situovány v obci Černá v Pošumaví, která vytváří přirozený středobod celé oblasti obklopující Lipno. Díky tomu, že leží v CHKO Šumava a zároveň v blízkosti hranice Šumavského Národního parku, nabízí množství jedinečných scenérií a spoustu možností k trávení volného času v přírodě.

Poloha v místě největší šířky vodní nádrže Lipno je ideální pro všechny větrné sporty a je tak dlouhodobě vyhledávanou destinací všech vyznavačů jachtingu, windsurfingu, ale i adrenalinovějšího kiteboardingu. Ideální podmínky jsou zde nejen pro plavce, ale i pro ty, kdo chtějí jen relaxovat na pláži. Všichni,  kdo si chtějí v létě užít bezstarostné chvíle na některé ze zdejších pláží či v okolní přírodě je tato lokalita ideální, jelikož se navíc vyznačuje množstvím turistických tras, cyklostezek a historických památek.

V zimě vybízí k bruslení na Lipně či k lyžování v nedalekých areálech, jako je například dvě hodiny vzdálený rakouský lyžařský resort Hintestoder nebo bližší Hochficht. Díky této pestrosti představují apartmány Lakeside Apartments Lipno skvělé místo pro trávení volných chvil v každé roční době.

Aktivitäten anzeigen