cz en de

Užijte si dovolenou na Lipně s komfortem vlastního domova

Nový rozměr pohodlí

Spojíme-li krásu přírody, inovativní přístup, úctu a ohleduplnost k prostředí, získáme nový rozměr bydlení s luxusem moderních technologií na prahu jedinečné přírody.

Užijte si luxusní ubytování na břehu jezera vzdáleného jen 2 hodiny cesty od nejbližšího Alpského lyžařského střediska Hinterstoder a 40 minut od běžkařského areálu Schöneben. Dotkněte se divoké přírody, užijte si největší přehradu v České republice, rozmazlujte své tělo i smysly ve wellnessu a podnikejte výlety za kulturou, gastronomií, sportem i historií a legendami. Poznejte šumavskou přírodu z pohodlí apartmánu, který splňuje nejpřísnější nároky na moderní bydlení, ať už chcete do své dovolené investovat jen pár dní či celé měsíce.

Vybavení apartmánů
4.000 Kč/noc hlavní sezona
3.500 Kč/noc mimo hlavní sezonu
5 osob max. počet
Vratná kauce 2.000 Kč + 250 Kč čip
14:00 check-in
10:00 check-out

Součástí ceny je běžná spotřeba vody, elektřiny, povlečení a připojení k internetu. Cena nezahrnuje poplatek obci ve výši 40 Kč/osoba.

Rezervovat ubytování

Nároční hosté ocení moderní zařízení, technologie, wellness i garážové stání pro svůj vůz.

Všechny zkušené cestovatele pohltí rozmanitost, podmanivá příroda a široká škála sportovního i kulturního vyžití ať už v Čechách, Německu nebo Rakousku.

Do Alp blíž než na letiště, u českého moře za pár minut. Do nejbližšího alpského lyžařského střediska se dopravíte za dvě hodiny a k Lipenské přehradě přezdívané také „Jihočeské moře“ za několik minut na soukromou pláž.

Dům vyniká funkčností, trvalostí, neotřelým čistým designem a skýtá komfort spojený s ekologickou šetrností. Splňuje nekompromisní nároky na udržitelný provoz a skýtá jedinečné spojení čistoty provedení a inovativních technologií.

Komplexní správcovský servis pak zajišťuje minimální náročnost a soběstačnost, jež ocení především Ti, kteří se chtějí oprostit od všedních starostí.

Vybavení apartmánů
Lůžka až pro 5 osob (2x manželská postel a jednolůžko)
Plně vybavená kuchyně s chladničkou a mrazákem, indukční varnou deskou a troubou s mikrovlnným ohřevem, rychlovarnou konvicí a myčkou
Koupelna se sprchovým koutem a odděleným WC
Prémiové WIFI (VIP) připojení k internetu zdarma
Televize s možností připojení na streamovací služby
Pračka
Velké množství úložných prostor pro Vaše oblečení a vybavení
Terasa se zahradním nábytkem s výhledem na jezero
Garážové stání, lyžárna (kolárna) s vysoušeči obuvi
30 % sleva na vstup do Wellness

Vybavení apartmánů

Plně vybavená kuchyně disponuje chladničkou s mrazákem, varnou indukční deskou, kombinovanou troubou s funkcí mikrovlnného ohřívání a myčkou. Na své dovolené si tak můžete připravit vlastní stravu, na kterou jste zvyklí bez nutnosti ručního umývání nádobí a díky přítomnosti klasické pečící trouby se tak nemusíte ve svých kulinářských nárocích jakkoliv omezovat.

V apartmánu je k dispozici chytrá televize, která umožňuje připojení na vaše oblíbené streamovací služby, samozřejmostí je kvalitní Wi-Fi připojení, které je pro klienty apartmánu zcela zdarma. Součástí vybavení apartmánu je i pračka. Apartmán disponuje velkým množstvím úložných prostor, proto se i vícečetná rodina nemusí obávat jakýchkoliv omezení v důsledku většího množství šatstva či sportovního vybavení.

Koupelna se sprchovým koutem a odděleným wc umožňuje využití koupelny současně více osobám najednou. Obývací prostor s komfortní pohovkou dovoluje trávit společný čas při sledování televize či hraní společenských her a oddělená lůžková zóna současně nabízí komfort spánkového režimu, ať už je jakýkoliv.

Nezbytným doplňkem apartmánu je dřevěná terasa se zahradním nábytkem situovaná na západ s výhledem přímo na přehradu a garážové stání včetně lyžárny (kolárny) s možností vysoušení lyžařských, SNB či turistických bot.